שאלות נפוצות

מה זה דלעת נוי? האם זה מתכלה?

דלעת נוי היא זן מיוחד של דלוע שכאשר היא מתייבשת היא הופכת להיות חומר קשיח בדומה לעץ. בין השימושים השונים של הדלעת אפשר למצוא כלי נגינה, מימיות מימי קדם, קערות ועוד. הדלעת נשמרת ומחזיקה מעמד לאורך שנים רבות.

האם צריך לדעת לצייר או ליצור על מנת להרשם לסדנה?

ממש לא. אנחנו פה בסטודיו אילומינה מאמינות שכל אדם יכול ליצור, ועם קצת עזרה והכוונה משתתפים בסדנאות מגיעים לתוצאות שמפתיעות גם אותם. בסדנה לומדים ביחד מלאכה חדשה ואין צורך בשום ניסיון קודם, רק ראש פתוח ורצון ללמוד ולהתנסות.

מה ההבדל בין סדנה יומית לסדנה רגילה? איזה סדנה מתאימה לי?

בסדנה היומית לומדים ב4 שעות איך להכין אהיל מדלעת ובסוף הסדנה יוצאים עם אהיל מוכן לתלייה או מנורת שולחן דולקת ומאירה עם מעמד מתכת. חלק מעבודת הניקוי ההכנה של הדלעת נעשית לפני ובסדנה עצמה מתמקדים בחירור ובצביעה.

סדנה חוויתית וכיפית שמתאימה לכל אחד ואחת ומתנה מושלמת לזמן איכות מיוחד. 


בסדנת העומק אתם עושים את הכל בעצמכם,

מהתחלה ועד הסוף- כולל ניקוי הדלעת, עיצוב גוף התאורה, עבודת העץ וחיבור לחשמל. לומדים טכניקות שונות כגון דיקוק ושיבוץ אבנים ויש זמן ליצור יצירות יותר מורכבות כמו מנורת שולחן, מנורת קריאה ועוד...השמיים הם הגבול! מתאים למי שאוהב לצור ורוצה להעמיק ולרכוש את כל הכלים להמשך עבודה בבית. 

בקצרה- אם יש לך זמן ובא לך לפנק את עצמך בלרכוש ידע חדש ואת אוהבת לצור - בואי לסדנת העמקה. אם בא לך חוויה ולצאת עם תוצר יפה, או לתת מתנה לעצמך או למישהו שאוהבים סדנה יומית מושלמת עבורך.

חוץ מזה תמיד אפשר להתחיל בסדנה יומית להרגיש ולהמשיך משם...

זהירות זה ממכר :)

האם יש התאמות לקורונה? מה קורה אם סדנה מתבטלת בעקבות משבר הקורונה?

כל הסדנאות מוגבלות עד 6 ממשתתפים ורוב העבודה מתבצעת עם מסיכה. החלל בו מתקיימת הסדנה הוא גדול ומאוורר. במידה וסדנה מתבטלת בעקבות סגר או כניסה של אחד הצדדים לבידוד ניתן יהיה לקבל החזר מלא.

117015611_10220742255198542_724838058749